długi bieżnik z kolekcji Koronka Len
  • długi bieżnik z kolekcji Koronka Len

Długi bieżnik 40x180(r) KORONKA LEN (W)

ZK02-40x180r

Długi i wąski bieżnik dekoracyjny wykończony w szpic, w rozmiarze 40x180 z kolekcji KORONKA LEN. Bieżniki o pięknym naturalnym wyglądzie, uszyty z workowatej tkaniny o właściwościach plamoodpornych. 

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy bardzo modne w ostatnim czasie bieżniki w kształcie długiego wąskiego pasa dekoracyjnego. Bieżnik w rozmiarze 40x180 cm. wykończony w szpic, uszyty z materiału poliestrowo-bawełnianego o wyglądzie naturalnego płutna lnianego typu "worek". Dodatkową zaletą tkaniny jest jej plamoodporność, uzyskana dzięki teflonowaniu tkaniny. Poza pięknem tkaniny, bieżnik ozdabia doszywana na brzegach, maszynowo utworzona koronka klockowa.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
bieżniki 180
Seria lub wzór
Koronka len W