Owalny bieżnik koronka len
  • Owalny bieżnik koronka len

Bieżnik owalny 60x120 KORONKA LEN (W)

ZK02-60x120ow

Owalny, duży bieżnik w popularnym w rozmiarze 60x120 z kolekcji KORONKA LEN. Bieżnik uszyty jest z lnianopodobnej tkaniny, która jest mieszanką bawełny i poliestru. Brzegi bieżnika zdobione są bawełnianą koronką klockową, wykonaną maszynowo z dwu kolorowej przędzy.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy duży owalny bieżnik z kolekcji KORONKA LEN wersja "W" w rozmiarze 60x120 cm. Tkanina z której uszyto bieżnik, to mieszanka poliestru i bawełny ale zarówno wizualnie jak i w dotyku przypomina surowe płótno lniane. Dodatkową zaletą tkaniny jest jej plamoodporność, uzyskana dzięki technologii teflonowania tkanin. Zdobieniem bieżnika jest elegancka koronka bawełniana, tkana z dwukolorowej przędzy bawełnianej, idealnie dobrana do kolorystyki tkaniny. Koronka jest wykonana maszynowo lecz przypomina dawne ręczne koronki bawełniane.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
bieżniki 120
Seria lub wzór
Koronka len W