Bieżnik KORONKA LEN  W
  • Bieżnik KORONKA LEN  W

Bieżnik KORONKA LEN 50x100 (W)

ZK02-50x100

Bieżnik prostokątny w rozmiarze 50x100 z kolekcji KORONKA LEN. Bieżnik wyprodukowany z lnopodobnej tkaniny, która jest mieszaniną bawełny i poliestru. Bieżnik zdobi bawełniana koronka klockowa, uzyskana maszynowo z dwu barwnej przędzy.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Proponujemy bieżnik z serii KORONKA LEN wersja "W". Serweta w kształcie prostokąta o rozmiarach 50x100 cm. Materiał z którego uszyto ten bieżnik, to mieszanina poliestru i bawełny jednakże zarówno wzrokowo jak i w dotyku, przypomina surowe płótno lniane rodzaju workowatego. Kolejną zaletą tkaniny jest jej plamoodporność uzyskana dzięki technologii teflonowania tkanin. Zdobienie bieżnika stanowi niezwykle gutowna koronka bawełniana tkana z dwubarwnej przędzy bawełnianej znakomicie dopasowanej do kolorystyki tkaniny. Koronka jest uszyta maszynowo ale przypomina poprzednie ręcznie robione koronki bawełniane.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
bieżniki 100
Seria lub wzór
Koronka len W