długi bieżnik z koronką
  • długi bieżnik z koronką

Pas dekoracyjny 40x140 KORONKA LEN (W)

ZK02-40x140pr

Bieżnik prostokątny o standardowym wymiarze 40x140 z serii KORONKA LEN. Bieżnik uszyty z lnopodobnej tkaniny, która jest mieszaniną bawełny i poliestru. Bieżnik zdobi bawełniana koronka klockowa, uzyskana maszynowo z dwu barwnej przędzy.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy bieżnik z serii KORONKA LEN. Prostokątna serweta o rozmiarach 40x140 cm. Tkanina z której uszyto ten bieżnik, to mieszanina poliestru i bawełny ale zarówno wzrokowo jak i w dotyku, wygląda na surowe płótno lniane. Dodatkową cechą tkaniny są właściwości plamoodporne, uzyskane dzięki technologii teflonowania tkanin. Zdobienie bieżnika stanowi niezwykle gustowna koronka bawełniana tkana z dwukolorowej nici bawełnianej doskonale dopasowanej do kolorystyki tkaniny. Koronka jest wykonana maszynowo, lecz przypomina dawne ręcznie wykonywane koronki bawełniane.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
bieżniki 140
Seria lub wzór
Koronka len W