długi bieżnik z koronką
  • długi bieżnik z koronką

Pas dekoracyjny 40x160 KORONKA LEN (W)

ZK02-40x160pr

Bieżnik podłużny w prostokącie w wymiarach 40x160 z kolekcji KORONKA LEN. Bieżnik uszyty z lnopodobnej tkaniny, która jest mieszanką bawełny i poliestru. Bieżnik zdobi bawełniana koronka klockowa, uzyskana maszynowo z dwu barwnej przędzy.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy pas z kolekcji KORONKA LEN wersja "W". Prostokątna serweta o rozmiarach 40x160 cm. Materiał z którego uszyto ten bieżnik, to mieszanka poliestru i bawełny ale zarówno wizualnie jak i w dotyku, wygląda na surowe płótno lniane rodzaju workowatego. Dodatkową cechą tkaniny są właściwości plamoodporne uzyskane dzięki technologii teflonowania. Ozdobą bieżnika jest bardzo gustowna koronka bawełniana, tkana z dwukolorowej nici bawełnianej idealnie dopasowanej do kolorystyki tkaniny. Koronka jest uszyta maszynowo lecz przypomina dawne ręcznie wykonywane koronki bawełniane.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
bieżniki 160
Seria lub wzór
Koronka len W