Owalny bieżnik koronka len
  • Owalny bieżnik koronka len

Bieżnik owalny 50x100 KORONKA LEN (W)

ZK02-50x100ow

Owalny bieżnik w popularnym w rozmiarze 50x100 z kolekcji KORONKA LEN. Bieżnik uszyty z lnianopodobnej tkaniny, która jest mieszanką bawełny i poliestru. Brzegi bieżnika zdobione bawełnianą koronką klockową, wykonaną maszynowo z dwu kolorowej przędzy.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy owalny bieżnik z kolekcji KORONKA LEN wersja "W" w rozmiarze 50x100 cm. Tkanina z której uszyto ten bieżnik to, mieszanka poliestru i bawełny ale zarówno wizualnie jak i w dotyku, przypomina surowe płótno lniane typu workowatego. Dodatkową zaletą tkaniny jest jej plamoodporność, uzyskana dzięki technologii teflonowania tkanin. Zdobienie bieżnika stanowi bardzo elegancka koronka bawełniana, tkana z dwukolorowej przędzy bawełnianej idealnie dobranej do kolorystyki tkaniny. Koronka jest wykonana maszynowo ale przypomina dawne ręcznie wykonywane koronki bawełniane.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
bieżniki 100
Seria lub wzór
Koronka len W