Obrus haftowany ręcznie WINOGRONA
  • Obrus haftowany ręcznie WINOGRONA
  • Obrus haftowany ręcznie WINOGRONA
  • Obrus haftowany ręcznie WINOGRONA

Obrus haftowany ręcznie WINOGRONA

OHM22

Obrus lniany z ręcznym haftem makowskim wykonanym przez hafciarkę ludową z okolic Makowa Podhalańskiego. Obrus wykończony mereżkami zapakowany w pudełko tekturowe. Obrusy dostępne w kilku rozmiarach.

Rozmiar
  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Obrus z haftem makowskim "Winogrona" biały haft na białym płótnie lnianym. Obrusy z haftem makowskim to jedne z popularniejszych wyrobów polskiego rękodzieła jeśli chodzi o obrusy. Każdy obrus to wiele godzin precyzyjnego ręcznego wykonywania haftu przez hafciarkę ludową. Sztuka przekazywana przez pokolenia nadal cieszy oko i gości na stołach zarówno w kraju jak i zagranicą. Przeważnie tworzy się z niego motywy florystyczne, m.in. ciekawe kompozycje kwiatowe bądź delikatne i subtelne wzory roślinne. Brzegi obrusów makowskich wykańcza się najczęściej mereżką.

Specyfikacja

Kolor
Biały
Skład tkaniny
100% Len
Temp. prania
90°C
Opakowanie
pudełko tekturowe
Seria lub wzór
Haft makowski

Zobacz także