obrus lniany 130x180
  • obrus lniany 130x180

obrus z lnem 130x180

OD510-130x180

Obrus o cudownym rzeczywistym lnianym wyglądzie. Środek prawie biały w odcieniu kości słoniowej, Na brzegach z tkanym pasem w kolorze surowej tkaniny lnianej, Rant zawinięty na 5cm zakładkę.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Obrus tkany specjalnie na rozmiar 130x180 cm. dlatego wygląda naprawdę luksusowo. Wykorzystanie poliestru zapewnia łatwość w pielęgnacji a domieszka lnu sprawia że obrusy prezentują się bardzo naturalnie. Tkanina jest tak gustowna że nie potrzebuje dodatkowych zdobień. Obrus zachwyca swoją naturalnością i prostotą. Środek gładki w kolorze kości słoniowej umożliwia wykorzystanie rozmaitego typu dodatków i aranżowanie dowolnych kompozycji. Dodatkową zaletą jest to że obrus zapakowany jest w tekturowe pudełko. Z powodu na rodzaj  tkanego materiału, nie ma możliwości zamawiania jako obrusów na miarę.

Specyfikacja

Kolor
Biały + lniany
Skład tkaniny
15% len + 85% poliester
Temp. prania
40°C
Opakowanie
pudełko tekturowe
Grupa rozmiarowa
obrusy 180