obrus lniany 140x220
  • obrus lniany 140x220

obrus z lnem 140x220

OD510-140x220

Obrus o eleganckim prawdziwym lnianym wyglądzie. Środek gładki w odcieniu kości słoniowej, W części zwisającej obrusu zdobienie z tkanym pasem w kolorze surowej tkaniny lnianej, brzeg zawinięty na 5 cm zakładkę.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy w sprzedaży hurtowej obrus tkany specjalnie na rozmiar 140x220 cm. Wykorzystanie poliestru Zapewnia prostotę pielęgnacji a domieszka lnu sprawia że obrusy prezentują się niezwykle naturalnie. Tkanina z której uszyto ten obrus jest tak elegancka że nie potrzebuje dodatkowych zdobień. Obrus zachwyca swoją naturalnością i prostotą. Środek w kolorze kości słoniowej umożliwia wykorzystanie rozmaitego typu dodatków i tworzenie dowolnych kompozycji. Zaletą jest również tekturowe pudełko w którym obrus jest zapakowany. Z powodu na rodzaj specjalnie tkanego materiału, nie ma możliwości zamawiania jako obrusy na miarę.

Specyfikacja

Kolor
Biały + lniany
Skład tkaniny
15% len + 85% poliester
Temp. prania
40°C
Opakowanie
pudełko tekturowe
Grupa rozmiarowa
obrusy 220