obrus lniany 110x160
  • obrus lniany 110x160

obrus z lnem 110x160

OD510-110x160

Obrus o cudownym prawdziwym lnianym wyglądzie. Środek jasny prawie biały w odcieniu kości słoniowej, Część wisząca z pasem w kolorze surowej tkaniny lnianej, Rant zawinięty na 5cm zakładkę.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Obrus tkany specjalnie na rozmiar 110x160 cm dzięki czemu wygląda naprawdę luksusowo. Wykorzystanie poliestru zapewnia łatwość w pielęgnacji a domieszka lnu sprawia że obrusy prezentują się niezwykle naturalnie. Tkanina jest tak gustowna że nie potrzebuje dodatkowych zdobień. Obrus zachwyca swoją naturalnością i prostotą. Gładki środek w kolorze kości słoniowej umożliwia wykorzystanie rozmaitego typu dodatków i aranżowanie dowolnych kompozycji. Ponadto obrus zapakowany jest w tekturowe pudełko. Z powodu na rodzaj wyjątkowo tkanego materiału, nie ma możliwości zamawiania jako obrusów na miarę.

Specyfikacja

Kolor
Biały + lniany
Skład tkaniny
15% len + 85% poliester
Temp. prania
40°C
Opakowanie
pudełko tekturowe
Grupa rozmiarowa
obrusy 160