Obrus z gipiurą z kolekcji JULIA
  • Obrus z gipiurą z kolekcji JULIA

Obrus z gipiurą JULIA 150x280

GP01-150x280

Duże obrusy zdobione gipiurą w wymiarze 150x280cm, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Obrusy uszyte z materiału plamoodpornego, splotem wyglądającej jak len z doszywaną na brzegach koronką gipiurową.

Kolor
  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Obrusy z gipiurą z kolekcji JULIA, to niezwykle wygodne w użytkowaniu nakrycie stołu. Środek obrusu w całości gładki, pozwala na dowolną aranżację rozmaitymi dekoracjami. Koronka gipiurowa zdobi wyłącznie brzegi obrusu, a zastosowanie właśnie gipiury, sprawia że koronki nie trzeba dodatkowo naciągać ani rozprasowywać. Materiał z jakiego uszyto obrusy JULIA jest tkaniną poliestrową o właściwościach plamoodpornych i imitującej strukturą tkaninę lnianą.

Specyfikacja

Skład tkaniny
100% poliester
Gramatura tkaniny
160 g/m2
Skład koronki
100% poliester
Temp. prania
40°C
Grupa rozmiarowa
obrusy 280
Seria lub wzór
z gipiurą Julia

Zobacz także