Obrus z koronką gipiurową JULIA
  • Obrus z koronką gipiurową JULIA

Owalny obrus z gipiurą 130x180 JULIA

GP01ow-130x180

Owalne obrusy w rozmiarze 130x180cm, z koronką gipiurową. Obrusy uszyte z tkaniny poliestrowej o właściwościach plamoodpornych dostępne w trzech kolorach z możliwością szycia na wymiar.

Kolor
  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy obrus w kształcie owalnym z doszywaną koronką gipiurową. Obrusy z kolekcji JUlIA charakteryzują się gładkim środkiem umożliwiającym dowolną aranżację stołu oraz brzegiem pięknie zdobionym szeroką gipiurą. Obrusy kolekcji JULIA są obrusami plamoodpornymi bardzo łatwymi w konserwacji. Zastosowana koronka gipiurowa nie wymaga specjalnego naciągania i rozprasowywania. Obrusy są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: 

  • biały
  • ekri
  • ekri z złotą gipiurą

na specjalne życzenie możemy uszyć obrusy na wymiar.

Specyfikacja

Skład tkaniny
100% poliester
Gramatura tkaniny
160 g/m2
Skład koronki
100% poliester
Szerokość koronki
8 cm
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 180
Seria lub wzór
z gipiurą Julia