• Obrus z gipiurą

Obrus z gipiurą JULIA 130x180

GP01-130x180

Obrusy zdobione koronką gipiurową w rozmiarze 130x180cm  dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Obrusy uszyte z tkaniny plamoodpornej splotem imitującej len z doszywaną na brzegach koronką gipiurową.

Kolor
  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Obrusy z gipiurą z kolekcji JULIA, to bardzo wygodne w użytkowaniu nakrycie stołu. Środek obrusu zupełnie gładki umożliwia dowolną aranżację różnymi dodatkami. Koronka gipiurowa zdobi jedynie brzegi obrusu, a użycie właśnie gipiury sprawia że koronki nie trzeba specjalnie naciągać ani rozprasowywać. Tkanina z której uszyto obrusy JULIA jest tkaniną poliestrową o właściwościach plamoodpornych o strukturze tkaniny lnianej. 

Specyfikacja

Kolor
Biały
Skład tkaniny
100% poliester
Gramatura tkaniny
160 g/m2
Skład koronki
100% poliester
Temp. prania
40°C
Grupa rozmiarowa
obrusy 180
Seria lub wzór
z gipiurą Julia