owalny obrus z kolekcji koronka len
  • owalny obrus z kolekcji koronka len
  • Owalny obrus koronka len W

Obrus owalny 140x260 KORONKA LEN

ZK01-140x260ow

Obrus o naturalnym lnianym wyglądzie w kształcie owalu, szyty z mieszanki bawełniano-poliestrowej, obszywany bawełnianą koronką klockową wykonaną maszynowo.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Owalny obrus w rozmiarze 140x260 szyty z tkaniny o naturalnym, lnianym wyglądzie w szarobeżowej kolorystyce. Obrus zdobi doszywana dwukolorowa koronka bawełniana, idealnie dopasowana do kolorystyki materiału. Tkanina typu "worek" jest mieszanką bawełny z poliestrem, dodatkowo jest teflonowana, co zapewnia właściwości plamoodporne.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
8 cm
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 260
Seria lub wzór
Koronka len S