owalny obrus z kolekcji koronka len
  • owalny obrus z kolekcji koronka len
  • Owalny obrus koronka len W

Obrus owalny 150x350 KORONKA LEN

ZK01-150x350ow

Duży owalny obrus o wspaniałym naturalnym wyglądzie, powstały z mieszanki bawełniano-poliestrowej, brzegiem obszywany bawełnianą koronką klockową uszytą maszynowo.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Niezwykle duży owalny obrus w rozmiarze 150x350 uszyty z tkaniny o prawdziwym, lnianym wyglądzie, w szarobeżowej kolorystyce z ozdobną koronką bawełnianą, która jest wykonywana z dwukolorowej przędzy bawełnianej, bardzo dobrze  dopasowana do kolorystyki materiału. Tkanina ta jest mieszanką bawełny i poliestru, dodatkowo zastosowano teflonowanie tkaniny, co zapewnia właściwości plamoodporne.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
8 cm
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 300
Seria lub wzór
Koronka len S