• Owalny obrus koronka len W

Obrus Ø 120 KORONKA LEN (W)

ZK02-O120

Obrus wyglądający na lniany, obszywany koronką klockową, wykonaną maszynowo z przędzy bawełnianej. Prosty design i łatwość utrzymania w czystości, to cecha serii "koronka len".

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy obrus z kolekcji "KORONKA LEN W" w wymiarze Ø 120 cm. Obrus uszyty z tkaniny rodzaju workowatego o pięknym designie surowego płótna lnianego. Wyrób ten jest mieszanką bawełny i poliestru, na dodatek jest teflonowana, co czyni iż obrusy są plamoodporne. Brzegi obrusów są obszywane koronką bawełnianą, doskonale naśladującą dawne ręcznie wytwarzane koronki klockowe. Koronka z dwu kolorowej przędzy, idealnie dopasowuje się do kolorystyki materiału z jakiej uszyto obrusy. Kolekcję "koronka len" wykonujemy także na wymiar.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 120
Seria lub wzór
Koronka len W