Obrus koronka len W
  • Obrus koronka len W

Obrus KORONKA LEN 110x160 (W)

ZK02-110x160

Obrus wyglądający na lniany, ozdabiany koronką klockową, wykonaną maszynowo z nici bawełnianej. Naturalny design oraz łatwość utrzymania w czystości, to atrybut serii "koronka len".

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Proponujemy obrus z serii "KORONKA LEN W" w rozmiarze 110x160 cm. Obrus uszyty z tkaniny w rodzaju worka o wspaniałym wyglądzie surowego płótna lnianego. Materiał jest mieszanką bawełny i poliestru, prócz tego jest teflonowany, co powoduje że obrusy są plamoodporne. Brzegi obrusów są obszywane koronką bawełnianą, znakomicie naśladującą dawne ręcznie robione koronki klockowe. Koronka z dwu kolorowej przędzy, znakomicie dostosowuje się do kolorystyki materiału z której uszyto obrusy. Kolekcję "Koronka Len" wykonujemy również na wymiar.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 160
Seria lub wzór
Koronka len W