Obrus koronka len W
  • Obrus koronka len W

Obrus KORONKA LEN 140x200 (W)

ZK02-140x200

Obrus z wyglądu lniany, ozdabiany koronką klockową, wykonaną maszynowo z nici bawełnianej. Prosty design oraz łatwość utrzymania w czystości, to duży atrybut serii "koronka len".

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy obrusy z kolekcji "KORONKA LEN W" w rozmiarze 140x200 cm. Obrusy uszyte z tkaniny typu workowatego o niezwykłym designie surowego płótna lnianego. Tkanina jest mieszaniną bawełny i poliestru, poza tym jest teflonowana, co czyni że obrusy są plamoodporne. Brzegi obrusów są obszywane koronką bawełnianą, idealnie imitującą dawne manualnie uzyskiwane koronki klockowe. Koronka z dwu kolorowej przędzy, idealnie dostosowuje się do kolorystyki tkaniny z którego uszyto obrusy. Kolekcję "koronka len" szyjemy również na wymiar.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 200
Seria lub wzór
Koronka len W