Obrus koronka len W
  • Obrus koronka len W

Obrus KORONKA LEN 140x240 (W)

ZK02-140x240

Obrus wyglądający na lniany, obszywany koronką klockową, wykonaną maszynowo z nici bawełnianej. Naturalny design oraz łatwość utrzymania w czystości, to cecha serii "koronka len".

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy obrus z kolekcji "KORONKA LEN W" w wymiarze 140x240 cm. Obrus uszyty z tkaniny w rodzaju tzw. worka o niezwykłym designie naturalnego płótna lnianego. Materiał jest mieszanką bawełny i poliestru, ponadto jest teflonowana, co sprawia iż obrusy są plamoodporne. Brzegi obrusów zdobi koronka bawełniana, doskonale naśladującą dawne manualnie wytwarzane koronki klockowe. Koronka z dwu barwnej przędzy, świetnie dopasowuje się do kolorystyki materiału z którego uszyto obrusy. Kolekcję "koronka len" szyjemy również na wymiar.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 240
Seria lub wzór
Koronka len W