Obrus koronka len W
  • Obrus koronka len W

Obrus KORONKA LEN 140x260 (W)

ZK02-140x260

Obrus z wyglądający na lniany, obszywany koronką klockową, wykonaną maszynowo z nici bawełnianej. Prosty design oraz łatwość utrzymania w czystości, to atrybut serii "koronka len".

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Proponujemy obrus z kolekcji "KORONKA LEN W" w rozmiarze 140x260 cm. Obrus uszyty z tkaniny typu workowatego o znakomitym wyglądzie surowego płótna lnianego. Materiał jest mieszanką bawełny i poliestru, w dodatku jest teflonowana, co powoduje że obrusy są plamoodporne. Brzegi obrusów zdobi koronka bawełniana, znakomicie naśladującą poprzednie ręcznie wykonywane koronki klockowe. Koronka z dwu kolorowej przędzy, dobrze dopasowuje się do kolorystyki tkaniny z jakiej uszyto obrusy. Kolekcję "koronka len" szyjemy także na miarę.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 260
Seria lub wzór
Koronka len W