Obrus koronka len W
  • Obrus koronka len W

Obrus KORONKA LEN 140x300 (W)

ZK02-140x300

Obrus wyglądający na lniany, ozdabiany koronką klockową, stworzoną maszynowo z nici bawełnianej. Prosty wygląd oraz łatwość utrzymania w czystości, to atrybut kolekcji "koronka len".

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Obrus wykonany z tkaniny typu workowatego o niezwykłym designie naturalnego płótna lnianego. Wyrób ten jest mieszaniną bawełny i poliestru, na dodatek jest teflonowany, co czyni, iż obrusy są plamoodporne. Brzegi obrusów mają doszywaną koronkę bawełnianą, wspaniale naśladującą dawne ręcznie uzyskiwane koronki klockowe. Koronka z dwu kolorowej przędzy, znakomicie dostosowuje się do kolorystyki materiału z jakiej wykonano obrusy. Kolekcję "koronka len" robimy także na wymiar.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 300
Seria lub wzór
Koronka len W