Obrus koronka len W
  • Obrus koronka len W

Obrus KORONKA LEN 160x160 (W)

ZK02-160x160

Obrus z wyglądu lniany, zdobiony koronką klockową, wykonaną maszynowo z nici bawełnianej. Prosty design oraz łatwość utrzymania w czystości, to atrybut serii "koronka len".

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy obrus z serii "KORONKA LEN W" w kwadracie 160x160 cm. Obrus uszyty z tkaniny typu workowatego o rewelacyjnym designie naturalnego płótna lnianego. Materiał jest mieszaniną bawełny i poliestru, poza tym jest teflonowany, co sprawia że obrusy są plamoodporne. Brzegi obrusów zdobi koronka bawełniana, znakomicie naśladującą dawne manualnie wykonywane koronki klockowe. Koronka z dwu barwnej przędzy, idealnie dopasowuje się do kolorystyki materiału z której uszyto obrusy. Kolekcję "koronka len" robimy dodatkowo na wymiar.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 160
Seria lub wzór
Koronka len W