Obrus z koronką 110x160
  • Obrus z koronką 110x160

Obrus KORONKA LEN 140x140

ZK01-140x140

Obrus o naturalnym lnianym wyglądzie, powstały z mieszanki bawełniano-poliestrowej, zdobiony bawełnianą koronką klockową wykonaną maszynowo.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Obrus uszyty z tkaniny o naturalnym, lnianym wyglądzie w szarobeżowej kolorystyce, tkanina typu "worek". Tkanina ta jest mieszanką bawełny i poliestru, dodatkowo jest teflonowana co zapewnia właściwości plamoodporne. Obrus zdobi doszywana koronka bawełniana, która jest z dwukolorowej przędzy bawełnianej, idealnie dopasowana do kolorystyki tkaniny.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
8 cm
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 140
Seria lub wzór
Koronka len S