Obrus z koronką 110x160
  • Obrus z koronką 110x160

Obrus KORONKA LEN 130x180

ZK01-130x180

Obrus o naturalnym wyglądzie z mieszanki bawełniano-poliestrowej, wyglądające na płótno lniane, zdobiony bawełnianą koronką klockową wykonaną maszynowo.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Obrus uszyty z tkaniny o naturalnym i lnianym wyglądzie, w szarobeżowej kolorystyce tkanina rodzaju "worek". Tkanina jest mieszaniną bawełny i poliestru, poza tym jest teflonowana, co zapewnia właściwości plamoodporne. Obrus ozdabia doszywana koronka bawełniana, która jest wykonana z dwukolorowej przędzy bawełnianej, znakomicie dopasowana do kolorystyki tkaniny.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
8 cm
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 180
Seria lub wzór
Koronka len S