Obrus z koronką 110x160
  • Obrus z koronką 110x160

Obrus KORONKA LEN 150x300

ZK01-150x300

Obrus z ozdobna koronką doszywaną na brzegach. Z wyglądu przypomina naturalny len  lecz wykonany jest z mieszanki bawełniano-poliestrowej.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Obrus uszyty z tkaniny o naturalnym, lnianym designie w szarobeżowej tonacji, tkanina typu tzw. "worek". Tkanina ta jest mieszanką bawełny i poliestru, dodatkowo jest teflonowana co daje właściwości plamoodporne. Obrus zdobi koronka bawełniana, która jest wykonana z dwukolorowej przędzy bawełnianej, doskonale dopasowana do kolorystyki tkaniny.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
8 cm
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 300
Seria lub wzór
Koronka len S