Bieżnik KORONKA LEN 50x100 (S)

ZK01-50x100

Oferta hurtowa na bieżnik prostokątny w najpopularniejszym rozmiarze 50x100 z serii KORONKA LEN z szeroką koronką. Bieżnik wyprodukowany z tkaniny imitującej len, która jest mieszaniną bawełny i poliestru. Zdobieniem bieżnika pomijając naturalnego piękna materiału jest bawełniana maszynowa koronka klockowa z dwu kolorowej nici bawełnianej.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy bieżnik z serii KORONKA LEN wersja "S" z szeroką dwukolorową koronką bawełnianą . Prostokątna serweta w rozmiarze 50x100 cm. Tkanina z której wykonano ten bieżnik, to mieszanka poliestru oraz bawełny, ale zarówno wzrokowo jak i w dotyku, wygląda na surowe płótno lniane rodzaju workowatego. Dodatkową pozytywną  cechą tkaniny są właściwości plamoodporne uzyskane dzięki technologii teflonowania tkanin. elementem ozdobnym bieżnika stanowi niezwykle gustowna koronka bawełniana tkana z dwukolorowej przędzy bawełnianej znakomicie dobranej do koloru tkaniny.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
8 cm
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
bieżniki 100
Seria lub wzór
Koronka len S