Bieżnik 40x100 KORONKA LEN (S)

ZK01-40x100

Bieżnik w rozmiarze 40x100 z kolekcji KORONKA LEN z szeroką koronką. Bieżnik wyprodukowany z tkaniny imitującej len, która jest mieszanką poliestru oraz bawełny. Ozdobą bieżnika oprócz naturalnego piękna tkaniny jest elegancka koronka klockowa wykonana maszynowo z dwu kolorowej nitki bawełnianej.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Hurtowa oferta na bieżnik z serii KORONKA LEN wersja "S" z szerszą dwubarwną koronką bawełnianą . Serweta w kształcie prostokąta o rozmiarze 40x100 cm. Tkanina z której uszyto ten bieżnik, to mieszanka poliestru oraz bawełny, ale zarówno wizualnie jak i w dotyku, wygląda na surową tkaninę lnianą rodzaju workowatego. Dodatkową zaletą tkaniny jest jej plamoodporność uzyskana dzięki technologii teflonowania tkanin. Zdobienie bieżnika stanowi niezwykle elegancka koronka bawełniana tkana z dwubarwnej nici bawełnianej idealnie dopasowanej do koloru tkaniny.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
8 cm
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
bieżniki 100
Seria lub wzór
Koronka len S