Bieżnik 40x120 KORONKA LEN (S)

ZK01-40x120

Prostokątny bieżnik w rozmiarze 40x120 z serii KORONKA LEN z szeroką koronką. Bieżnik wyprodukowany z lnianopodobnej tkaniny, która jest mieszaniną poliestru oraz bawełny. Zdobieniem bieżnika pomijając naturalne piękno tkaniny jest szeroka koronka klockowa wykonana maszynowo z dwu kolorowej nitki bawełnianej.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy wąski i długi bieżnik z serii KORONKA LEN wersja "S" z szeroką dwubarwną koronką bawełnianą . Prostokątna serweta w rozmiarach 40x120 cm. Materiał z którego wykonano ten bieżnik, to mieszanina poliestru oraz bawełny, ale zarówno wzrokowo jak i w dotyku, przypomina surowe płótno lniane typu workowatego. Dodatkową zaletą tkaniny są właściwości plamoodporne uzyskane dzięki technologii teflonowania tkanin. Zdobienie bieżnika stanowi bardzo gustowna koronka bawełniana tkana z dwukolorowej przędzy bawełnianej znakomicie dobranej do koloru tkaniny.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
8 cm
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
bieżniki 120
Seria lub wzór
Koronka len S