Obrusy świąteczne gwiazda betlejemska srebrna

DSZ16-sr

Srebrno białe obrusy świąteczne gwiazda betlejemska tkane nitką metalizowaną. Obrusy są zawijane na elegancką 5cm zakładkę i posiadają właściwości plamoodporne. Cena hurtowa w zależności od wybranego rozmiaru.

Rozmiar
  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Luksusowe obrusy bożonarodzeniowe z wzorem gwiazdy betlejemskiej z wysokogatunkowej tkaniny o podwyższonej gramaturze. Tkanina tkana nitką metalizowaną tworzącą delikatny wzór. Obrusy w kolorystyce biało srebrnej. Brzegi obrusów zaszyte na elegancką 5cm zakładkę, co sprawia że obrus prezentuje się naprawdę świątecznie. Istnieje możliwość użytkowania dwustronnego obrusy z drugiej strony są srebrne z białym wzorem. Na życzenie możemy uszyć obrusy w dowolnym rozmiarze.

Specyfikacja

Kolor
Biało srebrny
Skład tkaniny
86% poliester + 14% lamatex
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Seria lub wzór
LUX

Zobacz także