Bieżnik KORONKA LEN  W
  • Bieżnik KORONKA LEN  W

Bieżnik KORONKA LEN 40x100 (W)

ZK02-40x100

Prostokątny bieżnik o wielkości 40x100 z kolekcji KORONKA LEN. Bieżnik wyprodukowany z tkaniny imitującej len, która jest mieszanką poliestru oraz bawełny. Bieżnik zdobi subtelna bawełniana koronka klockowa, stworzona maszynowo z dwu barwnej przędzy.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Proponujemy niewielki bieżnik z serii KORONKA LEN wersja "W". Jako prostokątna serweta o rozmiarach 40x100 cm. Tkanina z której uszyto ten bieżnik, to mieszanina poliestru i bawełny jednakże zarówno wizualnie jak i w dotyku, wygląda na surowe płótno lniane typu workowatego. Kolejną zaletą tkaniny jest jej plamoodporność uzyskana dzięki technologii teflonowania tkanin. Elementem ozdobnym bieżnika stanowi bardzo elegancka koronka bawełniana tkana z dwubarwnej nici bawełnianej, znakomicie dobranej do kolorystyki tkaniny. Koronka jest uszyta maszynowo ale przypomina poprzednie ręcznie wykonywane koronki bawełniane.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
bieżniki 100
Seria lub wzór
Koronka len W