obrus lniany 140x240
  • obrus lniany 140x240

obrus z lnem 140x240

OD510-140x240

Obrus o prawdziwym naturalnym lnianym wyglądzie. Środek gładki biały w odcieniu kości słoniowej, W części zwisającej obrusu tkany pas w szarobeżowym kolorze surowej tkaniny lnianej, brzeg zawinięty na elegancką 5 cm zakładkę.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferta w sprzedaży hurtowej obrusy tkane specjalnie na rozmiar 140x240 cm. Obrusy z mieszanki poliestru i lnu. Wykorzystanie poliestru gwarantuje prostotę pielęgnacji a domieszka lnu sprawia że obrusy prezentują się bardzo naturalnie. Tkanina z której wykonano ten obrus jest tak elegancka że nie potrzebuje dodatkowych zdobień. Obrus zachwyca swoją naturalnością i prostotą. Środek gładki w kolorze białym odcień kości słoniowej umożliwia wykorzystanie rozmaitego typu dodatków i tworzenie dowolnych aranżacji. Zaletą jest również tekturowe pudełko w którym obrusy są pakowane. Z powodu na rodzaj specjalnie tkanego materiału, nie ma możliwości zamawiania jako obrusy na miarę.

Specyfikacja

Kolor
Biały + lniany
Skład tkaniny
15% len + 85% poliester
Temp. prania
40°C
Opakowanie
pudełko tekturowe
Grupa rozmiarowa
obrusy 240