Obrus z gipiurą JULIA 150x260

GP01-150x260

Duże obrusy obszywane gipiurą w wymiarze 150x260cm, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Obrusy szyte z tkaniny plamoodpornej, splotem imitującej len z doszywaną na brzegach koronką gipiurową.

Kolor
  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Obrusy z gipiurą z serii JULIA, to bardzo wygodne w używaniu nakrycie stołu. Środek obrusu zupełnie gładki umożliwia dowolną aranżację różnymi dodatkami. Koronka gipiurowa ozdabia wyłącznie brzegi obrusu, a użycie właśnie gipiury, sprawia że koronki nie trzeba dodatkowo naciągać ani rozprasowywać. Materiał z jakiego wykonano obrusy JULIA jest tkaniną poliestrową o właściwościach plamoodpornych i imitującej strukturą tkaninę lnianą.

Specyfikacja

Skład tkaniny
100% poliester
Gramatura tkaniny
160 g/m2
Skład koronki
100% poliester
Temp. prania
40°C
Grupa rozmiarowa
obrusy 260
Seria lub wzór
z gipiurą Julia