• Owalny obrus koronka len W

Obrus Ø 160 KORONKA LEN (W)

ZK02-O160

Okrągły obrus wyglądający na lniany, ozdabiany koronką klockową, wykonaną maszynowo z przędzy bawełnianej. Naturalny wygląd i łatwość utrzymania w czystości, to atrybut serii "koronka len".

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Proponujemy obrus z kolekcji "KORONKA LEN W" o średnicy 160 cm. Obrus uszyty z tkaniny typu workowatego, o niezwykłym designie surowego płótna lnianego. Tkanina jest mieszaniną bawełny i poliestru, poza tym jest teflonowana, co powoduje że obrusy są plamoodporne. Brzegi obrusów są obszywane koronką bawełnianą, wspaniale naśladującą poprzednie ręcznie robione koronki klockowe. Koronka z dwu barwnej przędzy, świetnie dopasowuje się do kolorystyki tkaniny z jakiego uszyto obrusy. Kolekcję "koronka len" szyjemy także na wymiar.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 160
Seria lub wzór
Koronka len W