owalny obrus z kolekcji koronka len
  • owalny obrus z kolekcji koronka len
  • Owalny obrus koronka len W

Obrus owalny 110x160 KORONKA LEN

ZK01-110x160ow

Owalny obrus o naturalnym lnianym wyglądzie, z mieszanki bawełniano-poliestrowej, obszywany bawełnianą koronką klockową, wykonaną maszynowo.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Owalny obrus w rozmiarze 110x160 uszyty z tkaniny o naturalnym, lnianym wyglądzie w modnej szarobeżowej kolorystyce. Obrus zdobi doszywana koronka, która jest wykonana z dwukolorowej przędzy bawełnianej, idealnie dopasowana do kolorystyki materiału. Tkanina typu "worek" jest mieszanką bawełny i poliestru, dodatkowo jest teflonowana co zapewnia właściwości plamoodporne.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
8 cm
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 160
Seria lub wzór
Koronka len S