Obrus koronka len W
  • Obrus koronka len W

Obrus KORONKA LEN 140x280 (W)

ZK02-140x280

Obrus z wyglądu lniany, ozdabiany koronką klockową, wykonaną maszynowo z nici bawełnianej. Naturalny wygląd oraz łatwość utrzymania w czystości, to atrybut kolekcji "koronka len".

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Proponujemy obrus z kolekcji "KORONKA LEN W" w rozmiarze 140x280 cm. Obrus uszyty z tkaniny typu workowatego o fenomenalnym wyglądzie płótna lnianego. Tkanina jest mieszanką bawełny i poliestru, prócz tego jest teflonowana, co powoduje iż obrusy są plamoodporne. Brzegi obrusów są obszywane koronką bawełnianą, doskonale naśladującą niegdyś tworzone koronki klockowe. Koronka z dwu kolorowej przędzy, świetnie dostosowuje się do kolorystyki tkaniny z jakiego uszyto obrusy. Kolekcję "koronka len" wykonujemy również na wymiar.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 280
Seria lub wzór
Koronka len W