Obrus koronka len W
  • Obrus koronka len W

Obrus KORONKA LEN 140x350 (W)

ZK02-140x350

Obrus z tkaniny wyglądającej jak len, zdobiony koronką klockową, wykonaną maszynowo z przędzy bawełnianej. Naturalny wygląd i łatwość utrzymania w czystości to cecha serii koronka len.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy obrus z serii "KORONKA LEN W" w wymiarze 140x350 cm. Obrus wykonany jest z tkaniny typu workowatego o wyglądzie płótna lnianego. Wyrób ten jest mieszaniną bawełny i poliestru, dodatkowo jest teflonowana, co czyni że obrusy są plamoodporne. Brzegi obrusów są obszywane koronką bawełnianą, idealnie imitującą starodawne koronki klockowe. Koronka z dwu barwnej przędzy, znakomicie dopasowuje się do kolorystyki tkaniny z której uszyto obrusy. Kolekcję "koronka len" robimy również na miarę.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 350
Seria lub wzór
Koronka len W