Obrus koronka len W
  • Obrus koronka len W

Obrus KORONKA LEN 140x140 (W)

ZK02-140x140

Obrus wyglądający na lniany, zdobiony koronką klockową, wykonaną maszynowo z przędzy bawełnianej. Naturalny wygląd oraz łatwość utrzymania w czystości, to atrybut serii "koronka len".

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy obrus z serii "KORONKA LEN W" w wymiarze 140x140 cm. Obrus uszyty z tkaniny rodzaju workowatego o rewelacyjnym designie surowego płótna lnianego. Tkanina jest mieszanką bawełny i poliestru, poza tym jest teflonowana, co czyni że obrusy są plamoodporne. Brzegi obrusów zdobi koronka bawełniana, doskonale imitującą ponadczasowe ręcznie robione koronki klockowe. Koronka z dwu barwnej przędzy, doskonale dopasowuje się do kolorystyki materiału z jakiego uszyto obrusy. Kolekcję "koronka len" szyjemy dodatkowo na miarę.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
5 cm.
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 140
Seria lub wzór
Koronka len W