Obrus z koronką 110x160
  • Obrus z koronką 110x160

Obrus KORONKA LEN 150x260

ZK01-150x260

Dekoracyjny obrus o naturalnym lnianym wyglądzie z mieszanki bawełniano-poliestrowej, zdobiony bawełnianą koronką klockową, która jest wykonana maszynowo.

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Obrus szyty w szarobeżowej kolorystyce z tkaniny typu "worek"dzięki temu wygląda bardzo naturalnie. Tkanina jest mieszanką bawełny i poliestru, dodatkowo jest teflonowana co zaręcza właściwości plamoodporne. Obrus zdobi doszywana koronka bawełniana, która jest wykonana z dwukolorowych nici bawełnianych, idealnie dopasowana do tkaniny.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
8 cm
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
obrusy 260
Seria lub wzór
Koronka len S