Bieżnik KORONKA LEN 40x80 (S)

ZK01-40x80

Bieżnik prostokątny w wymiarze 40x80 z kolekcji KORONKA LEN z szeroką koronką. Bieżnik wyprodukowany z lnopodobnej tkaniny, która jest mieszanką bawełny i poliestru. Ozdobą bieżnika prócz naturalnego piękna tkaniny jest bawełniana koronka klockowa wykonana maszynowo z dwu barwnej nici bawełnianej. 

  • Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu Oferta wyłącznie dla firm prowadzących dystrybucję tekstyliów domowych. Ceny serwet i obrusów oraz możliwość składania zamówień dostępne po zalogowaniu
  • Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła) Jako producent obrusów nie magazynujemy towarów. Obrusy są szyte po otrzymaniu zamówienia. Realizacja ok 5-10 dni (nie dotyczy produktów rękodzieła)

Oferujemy niewielki bieżnik z kolekcji KORONKA LEN wersja "S" z szeroką dwukolorową koronką bawełnianą. Prostokątna serweta w rozmiarze 40x80 cm. Materiał z którego uszyto ten bieżnik, to mieszanina poliestru i bawełny jednakże zarówno wzrokowo jak i w dotyku, przypomina surowe płótno lniane rodzaju workowatego. Dodatkową cechą tkaniny są właściwości plamoodporne uzyskane dzięki technologii teflonowania tkanin. elementem ozdobnym bieżnika stanowi bardzo gustowna koronka bawełniana tkana z dwukolorowej nici bawełnianej doskonale dobranej do koloru tkaniny.

Specyfikacja

Kolor
Szarobeżowy
Skład tkaniny
70% bawełna + 30% poliester
Gramatura tkaniny
235 g/m2
Skład koronki
100% bawełna
Szerokość koronki
8 cm
Temp. prania
40°C
Opakowanie
worek celofanowy
Grupa rozmiarowa
bieżniki 80
Seria lub wzór
Koronka len S